pralnia dywanów

tapicerek & wykładzin

w Białymstoku

omega clean

Plamy to problemy dnia codziennego, które potrafią podnieść ciśnienie a wspaniałe rodzinne chwile zamienić w problem nie do rozwiązania. Dlatego już od 10 lat pomagamy białostoczanom dbać o dywany i tapicerki. Dzięki sprawdzonym metodom i skutecznym środkom rozwiązujemy codzienne problemy i odczarowujemy kłopotliwe sytuacje. Alergia? Niesforny pupil? Z tym również sobie poradzimy. Pranie dywanu na wskroś i ozonowanie pomaga nam skutecznie zadbać nawet o najbardziej wymagające dywany.

Zobacz co dzieje się w pralni na bieżąco i zajrzyj na nasze media społecznościowe

nasza oferta

NASZE DOŚWIADCZENIE POŁĄCZONE Z KOMPENTENCJAMI

Firma „Omega Clean” powstała w 2012 rok. Chcąc zapewnić jak najwyższą jakoś wykonywanych przez nas usług ciągle udoskonalamy nasz park maszynowy oraz szkolimy się w zakresie prania dywanów. Od 2015 roku posiadamy wirówkę do dywanów która w diametralny sposób polepszyła efektywność naszej pracy, idealnym jej uzupełnieniem jest jedyny na Podlasiu automat trzepiący, zakupiony w 2016 roku.

częste pytania klientów

Jak mogę oddać dywan do prania?

Wystarczy że zadzwonisz lub napisać do nas wiadomość i wybrać odpowiadający Ci sposób przekazania do nas dywanu. Może to być osobiste dostarczenie go do naszej pralni bądź umówienie odpowiadającego Ci terminu w którym odwiedzi Cię nasz kierowca.

Co to jest impregnacja?

Dywan zaimpregnowany brudzi się zdecydowanie wolniej a usówanie z nieg zabrudzeń jest łatwiejsze i bardziej pewne. Zalecamy impregnację dywanu przy każdym praniu.

Mój dywan ma nieprzyjemny zapach co można z tym zrobić?

Nie martw się jesteśmy w stanie Ci pomóc wystarczy że wspomnisz o tym przy oddaniu dywanu do prania a zastosujemy odpowiednie środki i ozonowanie a dywan ponownie będzie mógł zdobić twoje mieszkanie.

nasza pralnia

No.1

Jedyny na Podlasiu automat trzepiący Tornado AT3000. Gwarantujący najwyższą jakość usług

No.2

Szorowarka do dywanów. Pozwala na skutecznie rozprowadzenie środka piorącego na dywan

 

No.3

Wirówka Tornado W-3300. Urządzenie, dzięki któremu każdy uprany chodnik lub dywan zostanie wysuszony w 95%